برنامه نویسی تحت وب

طراحی نرم افزار تحت وب

برنامه نویسی سفارشی | طراحی نرم افزار تحت وب | اتوماسیون وب سایت | طراحی برنامه نرم افزاری نرم افزارهای تحت وب | Web Programming

شرکت آپادانا رايانه وستا طراح برنامه هاي سفارشي تحت ويندوز و وب است در زير به صورت خلاصه در مورد برنامه هاي توليدي تحت وب و ويندوز توضيح مي دهيم:

 برنامه تحت وب به برنامه هايي گفته ميشود که براي انجام امور مختلف به صورت آنلاين طراحي و ساخته شده اند. اين برنامه ها که معمولا با يکي از زبان هاي PHP, ASP.NET و Java ساخته ميشوند روي سرور قابل اجرا هستند.

برنامه هاي تحت وب به دليل سادگي و قابل دسترس بودن در طول شبانه روز داراي طرفداران بسياري هستند. براي استفاده از اين برنامه ها تنها کافي است که کاربر به اينترنت و يک مرورگر دسترسي داشته باشد.

 در واقع زماني که شما به يک سايت متصل ميشويد و به انجام اموري مانند ارسال ايميل، خريد آنلاين، سيستم حسابداري، امور بانکي و ... ميپردازيد با يک برنامه تحت وب در حال کارکردن هستيد. به طور مثال Yahoo! Mail يا Gmail برنامه هاي تحت وبي هستند که کاربران آنها در هر زمان ميتوانند به صورت آنلاين به ايميل هاي خود دسترسي داشته باشند و آنها را مديريت کنند. اما برنامه هاي تحت ويندوز به صورت آفلاين هستند و براي برنامه يا روند خاصي در ويندوز طراحي شده اما ممکن است اينگونه برنامه ها هم به صورت سرور و تحت شبکه هم اجرا شوند. حتي مي توان اين سرور را به صورت مجازي در اينترنت قرار داد و ارسال و دريافت اطلاعات به صورت اشتراکي در آن مديريت کرد .

شرکت مهندسي آپادانا رايانه افتخار اين را دارد که در هر دو مد طراحي برنامه مي نمايد .